PRODEJNA UZAVŘENA - Prodej nábytku ukončen!

ART parfumerii najdete na eshopu
www.artparfemy.cz

pravý parfém - extrait od značky Francesca Bianchi - SEX and the SEA /30 ml, italské parfémy

Info tel. 797 997 222, 731 575 322.

Obchodní podmínky

Jedná se o použité zboží.

Nejsme v žádném případě internetovým obchodem. Na našich webových stránkách pouze představujeme a nabízíme zboží, které se aktuálně nachází na naší prodejně nebo které je možné pro Vás zakoupit u našeho holandského dodavatele.

V zájmu solidního jednání naší firmy doporučujeme všem našim zákazníkům osobní návštěvu naší prodejny s možností vyzkoušení a důkladné prohlídky našeho zboží a to i přes naše přesvědčeni, že stav zachovalosti a jeho kvalita vždy převyšují stanovenou cenu.

Pokud zákazník požádá o zaslání nebo dopravu našeho zboží i bez osobní prohlídky, považuje se tento prodejní případ z právního hlediska za totožný s osobním nákupem v naší prodejně.

V případě zájmu o dodání zboží jiným způsobem než obchodním balíkem na dobírku, vyžadujeme zaplacení rezervačního poplatku, předem zaslaného na náš účet, jehož výše je odvozena z případné ceny dopravy a 15ti % z ceny zboží. Při zakoupení objednaného zboží zákazník už jen doplatí zbývajících 85% ceny dodaného zboží. Pokud zákazník do 30 kalendářních dnů od výzvy k odebrání objednaného zboží nedoplatí zbývající část ceny, propadá rezervační poplatek ve prospěch obchodníka. Obchodníkem se rozumí firma, identifikovaná na objednávce nebo jako majitel bankovního účtu, kde byl rezervační poplatek zaplacen.

Pro dovoz je nutná časová součinnost zákazníka.

Protože se jedná o použité zboží, není možné považovat za závadu takový jeho stav, který se dá u použitého zboží předpokládat.