Obchodní podmínky

Jedná se o použité zboží.

Nejsme v žádném případě internetovým obchodem. Na našich webových stránkách pouze představujeme a nabízíme zboží, které se aktuálně nachází na naší prodejně nebo které je možné pro Vás zakoupit u našeho holandského dodavatele.

V zájmu solidního jednání naší firmy doporučujeme všem našim zákazníkům osobní návštěvu naší prodejny s možností vyzkoušení a důkladné prohlídky našeho zboží a to i přes naše přesvědčeni, že stav zachovalosti a jeho kvalita vždy převyšují stanovenou cenu.

Pokud zákazník požádá o zaslání nebo dopravu našeho zboží i bez osobní prohlídky, považuje se tento prodejní případ z právního hlediska za totožný s osobním nákupem v naší prodejně.

V případě zájmu o dodání zboží jiným způsobem než obchodním balíkem na dobírku, vyžadujeme zaplacení rezervačního poplatku, předem zaslaného na náš účet, jehož výše je odvozena z ceny dopravy a 15ti % z ceny zboží. Při zakoupení objednaného zboží je poplatek využit na úhradu dopravy a zákazník už jen doplatí zbývajících 85% ceny dodaného zboží. V opačném případě je rezervační poplatek nevratný.

Pro dovoz je nutná časová součinnost zákazníka.

Protože se jedná o použité zboží, není možné považovat za závadu takový jeho stav, který se dá u použitého zboží předpokládat.